Intenzivní koučovací program: Probuďte se
do štěstí

3 dny společně. Jen ve dvou.
Získejte do svého života více lehkosti, nadšení, svobody, živosti, tvořivosti a radosti díky porozumění 3 základním principům. 

Poznáte klid mysli a hlubokou vnitřní odolnost.

Říkám tomu probuzení do života s vědomím, že všechno je v pořádku. S porozuměním, že budete v pohodě bez ohledu na to, co se děje nebo bude dít. Tohle vědomí vám umožní zvládnot jakoukoli situaci ve vašem životě s nadhledem. Díky jasnosti mysli dokážete objevovat neuvěřitelná řešení. Poznáte tu část sebe, na kterou se můžete vždy spolehnout. 

Začnete být skutečně sami sebou.

Můžete být autentičtí v každé životní situaci. Beze strachu, co si myslí ostatní, beze studu, co si o sobě myslíte vy sami. Poznáte, kdo doopravdy jste a uvidíte všechna omezující přesvědčení. Budete se cítit dobře ve svém těle, ve své kůži, ve své hlavě. Pochopíte, že k tomu nepotřebujete ani odvahu ani sílu.

Ucítíte svobodu, která vás bude provázet.

Dokážete si představit větší svobodu než je ta časová a finanční? Myšlenková a emocionální svoboda je skutečným základem nezávislosti. Dokážete si představit, jak neuvěřitelně se zjednoduší dosahování všeho po čem toužíte, s poznáním že nezávislost a tvořivost přicházejí zevnitř?

Najdete vášeň, zdroj kreativity i tvoření nemožného.

Pokud je pro nás něco neožné, znamená to jen to, že aktuálně nevidíme způsob, jak se k tomu dostat.  S porozuměním mysli uvolníte svého spícího kreativního genia a nestačíte se divit, co vše je najednou možné. Nevím, jestli dokážete vydělat milion během tří dní. Nenapadá mě ale žádný 100% důvod, proč byste to nemohli dokázat, který by nebyl vymyšlený. 

Začnete vzkétat ve všech oblastech života.

Díky porozumění jak vzniká naše prožívání se život zjednoduší. Budete cítit více lehkosti a radosti v každém okamžiku. Nedívejme se na to ale "jen filozoficky". Myslím to pěkně prakticky. Zlepší se vaše vztahy s ostatními, rozhýbete svůj byznys a budete vzkvétat v každém směru svého života.

3 dny ve dvou 

jen spolu