Transformativní koučink 
úvodní online sezení zdarma

Chcete ve svém životě více radosti a lehkosti, vypořádat se se stresem, dosáhnout svých snů, ale nejste si jistí, jestli je transformativní koučink pro vás? Využijte možnost zeptat se na cokoli vás zajímá v rámci 30 minut zdarma. Po vyplnění formuláře Vám pošlu odkaz na kalendář, ve kterém si můžete zarezervovat volný termín online koučinku. 

 Jaký je rozdíl mezi běžným koučinkem a transformativním?

Běžný koučink

K běžnému kouči přijdete se svým problémem, který nedokážete sami vyřešit, se s vým snem, cílem, kterého byste chtěli dosáhnout.

Kouč na základě svých zkušeností, postupů a technik spolu s vámi stanoví milníky, cestu, odstraní překážky a pomůže vám cíle dosáhnout. Jednoduše řečeno, řeknete mu co chcete, a on vám pomůže toho dosáhnout.To je pěkné, to jste přeci chtěli. A nebo ne?

Po splnění cíle může přijít radost, úleva z jeho dosažení. Přijít může taky frustrace, že už není za čím jít, překvapení, že nám jeho dosažení přineslo něco jineho, že se po jeho dosažení cítíme jinak, než jsme si mysleli. Co budete dělat dál? Pravděpodobně si vytyčíte další cíl, ke kterému bude chtít dojít, nebo najdete další místo svého života či minulosti, které  budete chtít opravit. 

Transformativní koučink

I za mnou přicházejí lidé s tím, že chtějí splnit své sny a přání a nebo s problémy a překážkami, o kterých se domnívají, že jim stojí v cestě. Nejdříve se podíváme, co opravdu chtějí a proč, najdeme co doopravdy chtějí. Pak se vydáme na cestu objevování porozumění, jak věci skutečně fungují a vznikají.

Díváme se směrem, ze kterého přicházejí jejich vlastní odpovědi. Díky hlubšímu porozumění se klienti stávají více a více vědomými a přítomnými ve svém  životě. Sami to popisují jako “probuzení”. Najednou vidí více možností a příležitostí a cesta k dosažení původního cíle se zdá jednodušší.

Mnohdy se zdá, jako by se věci děly samy bez našeho usilovného a urputného tlačení / snažení. Prožívání si cesty spojené s poznáváním sebe a hlubším porozuměním, odkrývá klientům podstatu, ze které mohou čerpat po zbytek svého života. Místo vyřešení jednoho problému dochází k transformaci celého života.

Mým záměrem není splnit vám pouze jediný “cíl”. Mým záměrem je probudit vás do života a ukázat vám vaše neomezené možnosti, které máte. Můžete si splnit tolik věcí, které vám nyní připadají nemožné. Mít skvělé vztahy, práci, kterou budete milovat, cestovat, splnit si jakékoli sny. Mým záměrem je ukázat vám, že ve skutečnosti, všechno, co potřebujete už máte. Že jste dokonalí, bezchybní a celistvý. Jste v pořádku.

“Problém” klasického koučinku je v tom, že je postavený na paridigmatu života zvenku do vnitř. Opírá se o nepochopení, že kvalitu našeho života určují okolnosti, ve kterých žijeme. Proto v něm dává plnění cílů smysl.

Pokud se chcete naučit plavat nebo třeba rychleji běhat, mohou vám v tom trenéři a učitelé rozhodně pomoci. Pokud ale vycházíte z toho, že až zhubnete, až vyhrajete marathon, budete mít lepší práci nebo vztah, budete šťastnější… díváte se špatným směrem. Takhle to nefunguje. Žijeme zevnitř ven.

Chcete opět zažívat lehkost, radost a svobodu, které jednoduše změní vše?

E-mailová adresa*
Jméno*
Příjmení*
Telefon*
Napište mi pár vět o sobě a o tom, na co byste se chtěli v rámci koučinku zaměřit.*